BE YOUR OWN DENIM

Z kampanii denimowej House na sezon SS22 głośno wybrzmiewa claim „BE YOUR OWN DENIM”, poprzez który chcemy przekazać, że każdy może być swoją własną wersją denimu; pragniemy zainspirować do tworzenia własnych połączeń, które odpowiadają osobowości czy moodowi na dany dzień. Traktujemy denim jako uniwersalne narzędzie, które pomaga w manifestowaniu swojego stylu – i jest to narzędzie, które sprawdzi się w przypadku każdego!

W tym celu przygotowaliśmy mnóstwo propozycji, które opierają się na denimowych total lookach, kolorowym jeansie w beżowym oraz intensywnie zielonym odcieniu, szalonych, kwiatowych lub falistych patternach czy patchworkowych połączeniach. Przedstawiamy denimowe klasyki, ale też inne fasony, które od paru sezonów cieszą się bardzo dużą popularnością – damskie wide legi, dzwony, mom fity czy kuloty oraz męskie carroty, dad fity, a do tego denimowe koszule oraz kurtki w różnych odcieniach. Stylówkę dla siebie skomponuje zarówno energiczna i pewna siebie osoba, która lubi eksperymentować z modą, jak i ktoś, kto na co dzień stawia na ponadczasowe fasony połączone ze stonowanym basiciem.

Wybieraj kolory, shape'y i patterny tak, żeby twój look najlepiej odzwierciedlał to, jaki naprawdę jesteś – BE YOUR OWN DENIM!